איך זה עובד?

 

התהליך לשיפור התוצאות העסקיות וההרמוניה המשפחתית, מושתת על מתודה מולטי-דיסציפלינרית ייחודית, המשלבת בין העולם העסקי והמשפטי לעולם הבין-אישי:

 

  • הבנת ה-DNA העסקי-משפחתי - הבנת אתגרי הסביבה העסקית, הצרכים והמטרות הייחודיים לכם, לצד ערכי היסוד המרכיבים את ה-DNA המשפחתי-עסקי שמבדל את העסק ומצמיח מצוינות והצלחה.

  • המחקרים העדכניים בעולם – לאורך התהליך נעשה שימוש בכלים ומודלים ממגוון דיסציפלינות, הנשענים על המחקרים העדכניים ביותר בארץ ובחו"ל.

  • פתרונות הוליסטיים בתפירה עילית - תפירה עילית וייחודית של פתרונות חמים, חכמים וישימים עבור הדילמות והאתגרים של העסק המשפחתי שלכם והאנשים שמרכיבים אותו.

  • תפוקות קונקרטיות – בסוף התהליך תצאו עם כלים ותפוקות קונקרטיות, הן במרחב העסקי והן במרחב המשפחתי, שיסייעו בהתמודדות עם דילמות שיגיעו בעתיד, וכן יובילו אתכם להצלחה עסקית ולכידות משפחתית – היום ובדורות הבאים.

 

*** 

פתרונות להיום, כלים למחר

כאשר ענייני משפחה וענייני עסקים מעורבבים ומעורבים, לא פשוט לייצר קונצנזוס. יש לנהל את התהליך ברגישות ובשיטתיות, לוודא שבני המשפחה הרלבנטיים מעורבים בו וכן שכולם מכוונים  להשגת אותן המטרות. אני כאן בכדי לסייע לכם להגיע לאותן הסכמות, שייצרו סביבת עבודה התומכת בהמשך הקיום והשגשוג של העסק והמשפחה לאורך זמן.

לאורך כל תהליך העבודה, אני מלווה אתכם באופן אישי וצמוד - הן בכדי שתצלחו את האתגרים הקיימים והן בכדי להעניק לכם כלים ישימים להתמודדות מוצלחת עם אתגרים חדשים שיצוצו בעתיד בנסיבות משתנות.  

 

*** 

תפירה עילית לצרכים שלכם

תהליך הליווי לעסקים משפחתיים מתאפיין ברב תחומיות. ישנם היבטים עסקיים, ניהוליים, משפטיים, מיסויים, ארגוניים, רגשיים, בינאישיים ועוד. כמו כן, הנחת המוצא היא שיש לתת ביטוי הן לערכי המשפחה והן לפילוסופיה העסקית, במטרה לחתור לאיזון והרמוניה בין השניים.

תוך גמישות והקשבה לצרכים ולרגישויות הקיימים בפן המשפחתי והעסקי, כמו גם ערנות לאלו שעשויים להתעורר לאורך הדרך, אני מתאימה את מבנה התהליך והמתודה המקצועית - לעסק ולמשפחה הספציפיים שלכם. בכדי לאפשר סנכרון בין השאיפות השונות ולמנוע התנגשות בין הצרכים השונים, נשלב בתהליך חשיבה פרקטית לצד הבנה וקשב לצרכים ואלמנטים אישיים, ובכך ניתן מענה מרבי למגוון המישורים הכלולים בו.

mail